Informacja dotycząca CERTYFIKATÓW

Witam,
Dzisiaj tj. 18/09/2015 otrzymaliśmy kolejną partię Certyfikatów:
Certyfikaty Specjalisty:

  1. Hyper-Ochalik Monika
  2. Zagrodnik-Makowska Magdalena
  3. Piekarska-Bugiel Katarzyna
  4. Warakomski Tomasz
  5. Pilawa Mariola
  6. Bednarska Krystyna
  7. Skowron Mariusz
  8. Matuszczyk Maciej
  9. Kuczera-Ochalik Monika
  10. Przybyło Jacek
  11. Krysta Krzysztof
  12. Gorczyca Piotr
  13. Powroźnik-Koralewska Elżbieta
  14. Wędrychowicz Agata
  15. Paliga Jakub
  16. Trędzbor Beata
  17. Marks Andrzej
  18. Marks Olga
  19. Czingon-Kosmala Katarzyna

Certyfikat Terapeuty Środowiskowego:

  1. Bidzan Mariola
  2. Maksym-Malewska Anna
  3. Foltyn Agnieszka
  4. Szewczyk Joanna
  5. Dosiak Małgorzata
  6. Jędrychowska-Płonka Ewa
  7. Śleziak Wioletta
  8. Bednarz Maciej
  9. Grochulska Anna
  10. Paszek Agnieszka
  11. Matyśkiewicz Dorota
  12. Laksa Katarzyna
  13. Szpak Elżbieta

Certyfikaty można odbierać codziennie pn-pt w godzinach 8-16, osobiście lub z pisemnym upoważnieniem!!!

Witam,
Otrzymaliśmy z ZARZĄDU SEKCJI NAUKOWEJ PSYCHIATRII ŚRODOWISKOWEJ I REHABILITACJI PTP Państwa certyfikaty, specjalisty terapii środowiskowej oraz terapeuty środowiskowego.

Niestety część z nich przyszła z niepoprawnym numerem lub nazwiskiem i została odesłana, natomiast część nie przyszła wogóle. Oczekujemy na poprawne certyfikaty i będziemy Państwa na bieżąco informować. Poprawne certyfikaty są do Państwa dyspozycji w sekretariacie Ślaskiej Filii Sekcji Naukowej Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji PTP od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, w Zabrzu ul.Cieszyńska 2/4. Telefon kontaktowy: 32-271-34-54

Certyfikaty należy odebrać osobiście lub przez osobę upoważnioną!!!

Poniżej lista:

Otrzymane certyfikaty:

  1. Leszek Albert
  2. Maria Badura
  3. Krystyna Bednarska
  4. Maciej Bednarz
  5. Gabriela Białończyk
  6. Aneta Blachura
  7. Kamila Boryń
  8. Sylwia Brzezicka
  9. Violeta Cicha
  10. Adrian Cwynar
  11. Sylwia Czekańska
  12. Katarzyna Czingon-Kosmala
  13. Ewelina Dąbrowska-Kuśnierz
  14. Anna Dosiak-Adamiec
  15. Irena Fluder-Kudzia
  16. Monika Folga
  17. Agnieszka Foltyn
  18. Mariusz Gembczyk
  19. Magdalena Golicz
  20. Anna Grochulska
  21. Ilona Gryniewicz
  22. Katarzyna Guzik
  23. Irena Hołub
  24. Danuta Jagoda
  25. Małgorzata Janas-Kozik
  26. Beata Jonek
  27. Małgorzata Kania
  28. Mariola Konarska-Meier
  29. Sonia Korus-Deka
  30. Iwona Korzonkiewicz
  31. Dorota Kowalczyk-Jabłońska
  32. Irena Krupka-Matuszczyk
  33. Krzysztof Krysta
  34. Małgorzata Kryza
  35. Ewa Kubas
  36. Krzysztof Kucia
  37. Mariola Kuczera-Piecuch
  38. Izabela Kuhn
  39. Katarzyna Laksa
  40. Barbara Lasocka-Kochańska
  41. Renata Lipniak-Młyńczak
  42. Natalia Lonser
  43. Krystyna Losza
  44. Michał Mania
  45. Andrzej Marks
  46. Olga Marks
  47. Maciej Matuszczyk
  48. Dorota Matyśkiewicz
  49. Barbara Michnowicz
  50. Barbara Minkus
  51. Lucyna Nalepa
  52. Barbara Nawrot
  53. Aldona Niezgoda
  54. Tomasz Orłowski
  55. Anna Pająk
  56. Jakub Paliga
  57. Agnieszka Paszek
  58. Katarzyna Piekarska-Bugiel
  59. Barbara Piesiur
  60. Mariola Pilawa
  61. Dariusz Polakowski
  62. Jacek Przybyło
  63. Ewelina Rejner
  64. Barbara Saternus
  65. Seweryn Segiet
  66. Mariusz Skowron
  67. Elżbieta Solarska
  68. Radosław Stepańczak
  69. Mariola Stępka
  70. Jadwiga Struzik
  71. Magdalena Strzelec
  72. Anita Susek-Żądło
  73. Elżbieta Szpak
  74. Wioletta Śleziak
  75. Jarosław Tarnowski
  76. Anna Tkaczyk
  77. Radosław Tomalski
  78. Małgorzata Wachowicz
  79. Adrianna Wapińśka
  80. Tomasz Warakomski
  81. Iwona Wesołek
  82. Magdalena Wędrychowicz
  83. Urszula Wójcik
  84. Joanna Wróbel
  85. Maciej Wróblewski
  86. Danuta Zajdel

Niepoprawne certyfikaty-odesłane:

  1. Maciej Bednarz
  2. Katarzyna Czingon-Kosmala
  3. Irena Fluder-Kudzia
  4. Monika Folga
  5. Agnieszka Foltyn
  6. Mariusz Gembczyk
  7. Anna Grochulska
  8. Małgorzata Kryza
  9. Katarzyna Laksa
  10. Dorota Matyśkiewicz
  11. Anna Pająk
  12. Agnieszka Paszek
  13. Ewelina Rejner
  14. Elżbieta Solarska
  15. Radosław Stepańczak
  16. Jadwiga Struzik
  17. Magdalena Strzelec
  18. Elżbieta Szpak
  19. Wioletta Śleziak

Poprawne certyfikaty-do odbioru:

  1. Leszek Albert
  2. Maria Badura
  3. Krystyna Bednarska
  4. Gabriela Białończyk
  5. Aneta Blachura
  6. Kamila Boryń
  7. Sylwia Brzezicka
  8. Violeta Cicha
  9. Adrian Cwynar
  10. Sylwia Czekańska
  11. Ewelina Dąbrowska-Kuśnierz
  12. Anna Dosiak-Adamiec
  13. Magdalena Golicz
  14. Ilona Gryniewicz
  15. Katarzyna Guzik
  16. Irena Hołub
  17. Danuta Jagoda
  18. Małgorzata Janas-Kozik
  19. Beata Jonek
  20. Małgorzata Kania
  21. Mariola Konarska-Meier
  22. Sonia Korus-Deka
  23. Iwona Korzonkiewicz
  24. Dorota Kowalczyk-Jabłońska
  25. Irena Krupka-Matuszczyk
  26. Krzysztof Krysta
  27. Ewa Kubas
  28. Krzysztof Kucia
  29. Mariola Kuczera-Piecuch
  30. Izabela Kuhn
  31. Barbara Lasocka-Kochańska
  32. Renata Lipniak-Młyńczak
  33. Natalia Lonser
  34. Krystyna Losza
  35. Michał Mania
  36. Andrzej Marks
  37. Olga Marks
  38. Maciej Matuszczyk
  39. Barbara Michnowicz
  40. Barbara Minkus
  41. Lucyna Nalepa
  42. Barbara Nawrot
  43. Aldona Niezgoda
  44. Tomasz Orłowski
  45. Jakub Paliga
  46. Katarzyna Piekarska-Bugiel
  47. Barbara Piesiur
  48. Mariola Pilawa
  49. Dariusz Polakowski
  50. Jacek Przybyło
  51. Barbara Saternus
  52. Seweryn Segiet
  53. Mariusz Skowron
  54. Mariola Stępka
  55. Anita Susek-Żądło
  56. Jarosław Tarnowski
  57. Anna Tkaczyk
  58. Radosław Tomalski
  59. Małgorzata Wachowicz
  60. Adrianna Wapińśka
  61. Tomasz Warakomski
  62. Iwona Wesołek
  63. Magdalena Wędrychowicz
  64. Urszula Wójcik
  65. Joanna Wróbel
  66. Maciej Wróblewski
  67. Danuta Zajdel